Kara Bela'nın ilk gösterimi yapıldı!

Kara Bela'nın ilk gösterimi yapıldı!
Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu tarihi bir geceye tanıklık etti! BKM’nin ‘Kara Bela’ filminin ilk gösterimi binlerce seyirciyle birlikte gerçekleşti!
 
Bugüne kadar ülkemizin ve dünyanın çok önemli isimlerini ağırlayan tarihi mekan ilk kez dev bir sinema salonu oldu! Sahnede bu kez ‘film’ vardı!
 
Filmin ilk gösterimini oyuncularla birlikte izlemeye gelen izleyiciler saatler öncesinde kapıda uzun kuyruk oluşturdu! Hem seyirciler hem de film oyuncuları aynı kırmızı halı üzerinden geçerek sahneyi hınca hınç doldurdu!
 
‘KARA BELA’ DA HALIDAYDI!
 
Filmin başrol oyuncuları, Seda Bakan, Erkan Kolçak Köstendil ve Cihan Ercan, Cengiz Bozkurt’un sürdüğü ve filme adını veren ‘Kara Bela’ arabasında kırmızı halıya geldiler! Ardından filmin yönetmeni ve senaristi Burak Aksak, oyuncular Cengiz Bozkurt, Seda Bakan, Erkan Kolçak Köstendil, Cihan Ercan, Tarık Ünlüoğlu, Hasibe Eren, İştar Gökseven, Berat Yenilmez, Sadi Celil Cengiz, Hakan Salınmış ve Seda Telciler seyirciler arasından alkışlar eşliğinde onları selamlayarak sahneye geldi.
 
ALİ SUNAL’DAN FİLMİN OYUNCULARINA ŞIK KARŞILAMA!
 
Oyuncuları sahnede karşılayan Ali Sunal, film öncesi oyuncularla kahkaha dolu bir sohbet gerçekleştirdi. Sunal; “Büyük emek sarfedilmiş ve çok eğlenilmiş belli ki çekimler sırasında, şimdi hep beraber filmi ilk defa izleyeceğiz. Film hakkında görüşlerinizi alalım” deyince filmin oyuncularından Tarık Ünlüoğlu’nun esprili cevabı tüm seyircileri kırdı geçirdi. Ünlüoğlu “Bilirsiniz ben filmden anlarım, hem de çok iyi anlarım. Bu film çok iyi oldu. Samimi söylüyorum niye gülüyorsunuz? Göreceksiniz hepiniz, kaç kişi var sayalım...” dedi. Filmin senaristi ve yönetmeni Burak Aksak  “Herkesin ayağına sağlık, iyi ki geldiniz. Oyuncu arkadaşlarımız, abilerimiz... Hepinizin eline sağlık. İyi bir film çıkmasında hepinizin emeği var. Herkese iyi seyirler” dedi ve hep birlikte film izlendi! Filmi izlemeye gelenler arasında Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ ve oğlu Ali Çika, Gupse Özay, Yakut Devrim, Zafer Algöz, Ayhan Taş, Bahadır Efe, Şükran Ovalı, Şükrü Ayyıldız, Beyti Engin ve Yosi Mizrahi de vardı.
 
KAHKAHA DOLU BİR YOL FİLMİ!
 
Türk sinemasının ilk kahkaha dolu yol filmi Harbiye Açıkhava’yı dolduran binlerce izleyici tarafından alkış, ıslık ve kahkahalar eşliğinde izlendi! İstanbul’dan Gaziantep’e uzanan yol hikayesinde hayatları kesişen Kudret(Cengiz Bozkurt), Güven (Erkan Kolçak Köstendil), Burcu (Seda Bakan Erel) ve Efkan (Mehmet Cihan Ercan)’ın yaşadığı birbirinden eğlenceli ve sıradışı olaylar izleyiciden tam not aldı!
 
Kara Bela bugün (18 Eylül Cuma) tüm Türkiye’de vizyonda!


İşte o geceden videolar;BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER