Kertenkele setinde eğlenceli anlar!

Kertenkele setinde eğlenceli anlar!
Atv ekranlarının büyük beğeniyle seyredilen  “Kertenkele” dizisi, ekranda olduğu kadar set arkasında da, renkli ve eğlenceli görüntülere sahne oluyor. Eğlencenin ve komedinin tek adresi haline gelen Kertenkele’nin çekimlerinde oldukça eğlenceli anlar yaşanıyor. 
 
Damacana Altında Serinlediler…
 
Cumartesi günü, yeni sezonun ilk bölümüyle Atv ekranlarına gelecek olan Kertenkele dizisi, çekim aralarında oyuncuların yaşadığı eğlenceli anlarla kahkaha tufanının garanti olduğunun sinyallerini veriyor.
 
Seyredenlerde büyük heyecan yaratacak olan bir aksiyon sahnesinin çekimi sırasında Timur Acar ve Dilşad Şimşek verdikleri molada, seyircilerden önce set çalışanlarını güldürmeyi başardı.
 
Çekimlerde şimdiye kadar görülmemiş farklı bir yöntemle, oyuncular bir nebze olsa serinledi. Sıcaklardan bunalan Timur Acar ve Dilşad Şimşek’in imdadına set çalışanları yetişti. Oyuncuları, sıcağın bunaltan etkisinden kurtarmak için üstlerine damacanalarla sular dökülerek serinlemeleri sağlandı. Dört büyük damaca suyun altına giren oyuncular birbirleriyle şakalaşarak keyifli dakikalar yaşadılar.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER