Scream Queens, FOXLIFE’ta başlıyor!

Scream Queens, FOXLIFE’ta başlıyor!
Altın küre ödüllü deneyimli oyuncu Jamie Lee Curtis, genç yaşta oyunculuğa başlayan ve ün kazanan Emma Roberts’ın yanı sıra Skyler Samuels, Lea Michele, Abigail Breslin, Nasim Pedrad, Oliver Hudson, Keke Palmer, Billie Lourd, Diego Boneta, Glen Powell, Lucien Laviscount ve Niecy Nash gibi başarılı isimlerin başrolünde yer aldığı, Ariana Grande ve Nick Jonas’ın konuk oyuncu olarak katıldığı Scream Queens yeni sezonda FOXLIFE ekranlarına sıkı bir giriş yapıyor. Glee ve American Horror Story’nin yaratıcılarından, Brad Falchuk, Ian Brennan ve Ryan Murphy imzalı, Scream Queens, Amerika Yayınından sadece 1 gün sonra, 23 Eylül Çarşamba günü saat 23.00’te FOXLIFE’ta başlıyor.
 
Scream Queens, gizemli seri cinayetlerle sarsılan Wallace Üniversitesi’nde geçiyor. Önceleri sadece seçkin üyelerin dahil olabildiği daha sonra ise Dekan Munsch’un isteği üzerine herkese açık olan üniversite kulübü Kappa’da başlayan seri cinayetler gün geçtikçe daha da karanlık bir hal alıyor. Dekan Munsch ve Kappa’nın başkanı Chanel Oberlin’in çatışmaları yüzünden, her bölüm bir başkasının kurban edildiği Scream Queens’de kimin katil, kimin kurban olacağı asla tahmin edilemiyor.
 
Kara mizah ve gerilim-korku türünün başarıyla işlendiği Scream Queens 23 Eylül Çarşamba 23.00’te FOXLIFE’ta başlıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER