The Grinder'in baş yazarı değişti

The Grinder'in baş yazarı değişti
Başrollerinde Rob Lowe ve Fred Savage'nin yer aldığı Fox'un yeni komedi dizisi daha yayın hayatına başlamadan bir değişikliğe gitti. Greg Malins dizinin baş yazarlığını bıraktı. 

Greg Malins ayrılma nedenini "yaratıcı farklılıklar" olarak açıkladı. Ondan boşalan koltuğu son olarak FX'te ekrana gelen ve iptal edilen The Comedians'ta çalışmış olan Ben Wexler doldurdu. Wexler daha önce The Michael J. Fox Show, Arrested Development ve Community bilinen komedi yapımlarında da görev yapmıştı.

Yapımcılığını Jarrad Paul ve Andrew Mogel gibi isimlerin üstlendiği The Grinder, aynı isimde bir dizide uzun yıllar rol aldıktan sonra memleketine geri dönen bir oyuncuyu konu ediyor. Dizi sayesinde Amerika'nın ünlü isimlerinden birine dönüşen Dean Sanderson, Jr'a Rob Lowe hayat veriyor. Dean, dizi son bulunca daha önce yaşadığı kente geri dönüyor. Aslen ailesinde gerçek avukatlar bulunan bu karakter, uzun zaman boyunca bir avukata hayat vermenin bu işe gerçekte de atılmak için yeterli olduğuna karar veriyor. Böylece ailesinin sahip olduğu avukatlık firmasına dahil olmaya karar veriyor. Dean ve gerçek bir avukat olan kardeşi Stewart'ın komik macerası da böyle başlıyor. Dizide ayrıca Mary Elizabeth Ellis, William Devane, Natalie Morales, Hana Hayes ve Connor Kalopsis gibi isimler rol alıyor.

The Grinder yayın hayatına 29 Eylül'de Fox'ta başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER