Fox'un yeni dizisi The Grinder'dan ilk tanıtım paylaşıldı

Fox'un yeni dizisi The Grinder'dan ilk tanıtım paylaşıldı
Başrolünde Rob Lowe'un yer aldığı yeni komedi dizisi The Grinder için ilk tanıtım görücüye çıktı.

Bu yeni yapım, The Grinder isminde bir dizide rol aldıktan sonra memleketine geri dönen Dean Sanderson, Jr ve Stewart'ı merkezine alıyor. Amerikalıların severek izlediği bu kurgusal yapımda bir avukatı canlandıran Dean, dizi son bulunca daha önce yaşadığı kente geri dönüyor. Ancak beraberinde bir yığın magazinciyi de getiriyor. Üstelik artık yolda insanlar tarafından tanınan bir ünlüye dönüşmüş durumda. İşin komik yanı, ailesinde gerçekten bir hukuk firmasında çalışan avukatların yer alıyor olması. Sadece bir dizide avukatı canlandırmanın bu işi yapmak için yeterli olduğuna inanan Dean, bu şirkete dahil olmaya karar veriyor. İşte asıl macera da o zaman başlıyor.

The Grinder'da sevilen oyuncu Rob Lowe'un yanı sıra Fred Savage, Mary Elizabeth Ellis, William Devane, Natalie Morales, Hana Hayes ve Connor Kalopsis gibi isimler rol alıyor.

İlgi uyandırıcı bu yeni dizinin sonbahardan itibaren salı günleri Fox'ta ekrana gelmesi bekleniyor. The Grinder için paylaşılan ilk tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER