Once Upon a Time: 5. sezondan ilk kareler gün yüzüne çıktı

Once Upon a Time: 5. sezondan ilk kareler gün yüzüne çıktı
ABC'nin ilgi gören yapımlarından biri olan Once Upon a Time bu ay içinde ekrana dönecek. Bu vesileyle dizinin yeni bölümlerinden ilk fotoğraflar izleyicilerle paylaşıldı.

Önceki haberlerimizde sizlere Emma'nın bu sezon bir dönüşüm geçireceğinden bahsetmiştik. Çevresindekileri kurtarmak isteyen Emma, sezon finalinde kendini feda etmişti. Şimdi karanlık onu ele geçirmeye çalışıyor. Fotoğraflarla birlikte paylaşılan özette yeni bölümler şöyle tanımlanıyor: Karanlık olana dönüşen Emma kayboluyor. Kahramanlarımız onu kurtarmak için bir araya geliyor. Ancak önce onun nerde olduğunu bulmaları gerekiyor. Bu konuda beklenmedik bir kişiden yardım alıyorlar. Öte yandan Emma kendini Büyülü Orman'da buluyor. Bir yandan karanlık dürtülerine karşı koymaya, diğer yandan Merlin'i bulmaya çabalıyor. Onun bu dönüşümü durdurabileceğine inanıyor. Emma'ya Merlin arayışında ve Camelot'a olan yolunda Prenses Merida ve Kral Arthur yardımcı oluyor. 

Yepyeni bir kötüyle karşımıza çıkacak olan Once Upon a Time, beşinci sezonuyla 27 Eylül'den itibaren ekrana gelecek. Diziden paylaşılan diğer fotoğrafları ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER