The Vampire Diaries: 7. sezon fotoğrafları ve tanıtımı bir arada!

The Vampire Diaries: 7. sezon fotoğrafları ve tanıtımı bir arada!
The CW'nun uzun soluklu yapımlarından biri olan The Vampire Diaries yedinci sezonunda yola Elena Gilbert karakteri olmadan devam edecek. İzleyicilerin nasıl ilerleyeceğini merak ettiği dizinin gelecek bölümlerinden ilk tanıtım ve yeni kareler izleyicilerle paylaşıldı.

Sizlerin de bildiği gibi Nina Dobrev, altıncı sezonla birlikte The Vampire Diaries'e veda etti. Dizi şimdi onun karakteri olmadan hikayeyi ilerletmeye çalışıyor. Geçtiğimiz sezonda Stefan ve Damon'ın annesinin yaşadığını ve çok tehlikeli arkadaşları olduğunu öğrenmiştik. Yeni bölümlerde bu grup Mystic Falls'u ele geçiriyor. Kasabanın tamamı ve oraya ayak basan her insanın kendilerine ait olduğunu iddia ediyorlar. Elbette Salvatore kardeşler bu sıkıntıya fazla sessiz kalamıyor.

Paul Wesley, Ian Somerhalder, Kat Graham, Candice Accola ve Zach Roerig'in rol aldığı The Vampire Diaries, yedinci sezon bölümleriyle 8 Ekim'den itibaren ekrana gelmeye başlayacak. Yeni bölümler için paylaşılan tanıtımı aşağıda, fotoğrafların geri kalanınıysa ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER