Nina Dobrev, The Vampire Diaries'e Teen Choice Awards'ta veda etti

Nina Dobrev, The Vampire Diaries'e Teen Choice Awards'ta veda etti
Tam altı yıl boyuncu The CW'nun vampir dizisi The Vampire Diaries'te başta Elena olmak üzere çeşitlik karakterleri canlandıran Nina Dobrev'in diziye veda edeceği geçtiğimiz aylarda belli olmuştu. Sevilen oyuncu geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Teen Choice Awards'ta birkaç ödüle birden layık görüldü. Bu durumu fırsat bilen oyuncu The Vampire Diaries'e ve Elena'ya veda etti.

Başta "Bilim Kurgu Dizisinde En İyi Oyuncu" ödülü olmak üzere birden fazla ödül kazanan Nina Dobrev, ağzındaki takma vampir dişleriyle sahneye çıktı. Başta onlarla konuşmaya çalışan oyuncu, ardından "Artık bunlara ihtiyacım yok." diyerek konuşmasına başladı. Geçtiğimiz birkaç ayın kendisi için önemli bir değişim olduğunu, ancak geleceği bilmese de hayatında farklılıklar yapması gerektiğini ve her güzel şeyin bir sonu olduğunu dile getirdi. Elena ile birlikte büyüdüğünü söyleyen oyuncu, The Vampire Diaries'in yapımcıları Julie Plec ve Kevin Williamson'a teşekkür etti. Hayranlarına takipte kalın mesajı verdi.

Dobrev'in canlandırdığı Elena, The Vampire Diaries'in altıncı sezon finalinde komaya girdi. Hayatı Bonnie ile bağlanan Elena, Bonnie ölmeden uyanamayacak. Elena karakterini diziden tamamen çıkartmak istemeyen ekip, onun hikayesini sonlandırmamayı tercih etti. Ancak Nina Dobrev'in yeniden diziye dönme fırsatı olacak mı ya da onsuz The Vampire Diaries'in reytinglerinde düşüş yaşanacak mı, bekleyip göreceğiz.

The Vampire Diaries, 22,190 Days isimli bölümüyle 8 Ekim'de ekrana dönecek. Nina Dobrev'in Teen Choice Awards'taki konuşmasını da hemen aşağıda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER