Josh Groban, The Muppets'e geliyor

Josh Groban, The Muppets'e geliyor
Sevilen şarkıcı Josh Groban'ın yeniden Muppets ailesiyle bir araya geleceği açıklandı.

ABC ekranlarına geri dönmeye hazırlanan The Muppets'e her geçen gün yeni bir ismin konuk olacağı duyuruluyor. İlk olarak Reese Witherspoon, Elizabeth Banks, Imagine Dragons ve The Hunger Games filmleriyle akıllarda yer eden Liam Hemsworth'ün programda yer alacağı olmuştu. Şimdi de şarkıcı John Groban'ın Missy Piggy'nin yeni aşkı olabileceği söyleniyor.

Miss Piggy ve Kermit'in aylar önce ayrıldığı ve artık ilişkilerini sadece profesyonel olarak yürüttükleri Television Critics Association'da belli olmuştu. Ardından Kermit'in pazarlama departmanından Denise aylardır birlikte olduğu ortaya çıkmıştı. Kermit bu haberi hızlı bir şekilde yalanladı. Ancak Miss Piggy yoluna Josh Groban ile devam ediyor. Üstelik Groban bu dünyaya yabancı bir isim değil. Daha önce Muppets Most Wanted'ta yer alan şarkıcı ardından Lindsey Stirling ve Josh Groban, Muppets ekibiyle bir müzik videosu çekmişti. 

The Muppets, bir sürü ünlüyü konuk edeceği yeni bölümleriyle 22 Eylül'de ekrana dönüyor. Josh Groban ve Muppets ekibinin yer aldığı müzik videosunu da aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER