İlişki Durumu Karışık sezona güçlü girdi!

İlişki Durumu Karışık sezona güçlü girdi!
Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuran projelerden “İlişki Durumu: Karışık”, dizilerin yeni sezonunun başladığı Eylül ayında da liderliği kimseye bırakmadı. Dokuzuncu bölümüyle de herkesi ekran başına kilitleyen “İlişki Durumu: Karışık”, tüm kategorilerde izlenme rekorlarını kırarak, birinciliği göğüsledi.

Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan  “İlişki Durumu: Karışık”ta, neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak.Başrollerinde; Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.

ZİRVEYİ BIRAKMIYOR!
Yayınlandığı ilk gün itibariyle herkesi ekran başına kilitleyen “İlişki Durumu: Karışık”, reyting sıralamasında bu hafta da zirveye oturdu. “İlişki Durumu: Karışık”, Total’de 5,49 izlenme oranı (rating), 19,87 izlenme payı (share) ile, AB’de ise 4.20 izlenme oranı (rating), 15,98 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi. 

BUNLARI DA SEVERSİN

DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 25
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 23
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 24
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 22
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 23
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 21
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 22
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER