TNT'den Public Morals sürprizi

TNT'den Public Morals sürprizi
TNT'nin ağustos ayının sonunda ekrana gelmeye başlayan Public Morals dizi için farklı planları var. Henüz sadece iki bölümü yayımlanan dizinin tüm sezonu kısa bir süreliğine izlenebilir olacak.

60lı yollarda New York'ta geçen bu yeni dizi Public Morals Division yani Genel Ahlak Departmanı'nı merkezine alıyor. Burada görev yapan polisler bir yandan şehirdeki ahlaksızlıkla, bir yandan da kendi hayatlarındaki sıkıntılarla mücadele etmeye çabalıyor. Dizide Edward Burns, Michael Rapaport, Elizabeth Masucci, Katrina Bowden, Ruben Santiago-Hudson ve Wass Stevens gibi isimler rol alıyor.

Gelelim TNT'nin Public Morals için olan planlarına... Amerika ve Kanada'da Labor Day ismiyle kutlanan gün bizim İşçi ve Emekçi Bayramı ile aynı anlama geliyor. Bu gün ülke genelinde tatil olarak kabul ediliyor. TNT de Labor Day boyunca yeni dizisi Public Morals'ın tüm sezonunu internet üzerinden izlenebilir kılacak. Bu fırsatı da TNT On Demand, TNTDrama.com ve Watch TNT mobil uygulaması üzerinden sunacak. 

İlk bölümü 2.1 milyon kişi tarafından izlenen dizinin 10 bölümden oluşan ilk sezonu böylece izleyicilerin beğenisine sunulmuş olacak. Ancak bu fırsat sadece 7 Eylül günü boyunca geçerli olacak. Ardından dizi haftalık yayınına devam edecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER