BBC 2 yapımı The Gamechangers için ilk tanıtım geldi

BBC 2 yapımı The Gamechangers için ilk tanıtım geldi
Harry Potter filmlerinin yıldızı olarak tanıdığımız Daniel Radcliffe, Grand Theft Auto oyunu ile alakalı bir yapımla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Sevilen oyuncu 2002 yılında geçen filmde Rockstar Games'in ortaklarından Sam Houser'ı canlandıracak. Rockstar Games, en hızlı satılan oyunlardan biri olan Grand Theft Auto ile tanınıyor. Sam Houser da oyun endüstrisini değiştiren İngiliz deha olarak görülüyor. Ancak elbette herkes yanı fikirde değil. Filmin odak noktası da Sam Houser ile avukat Jack Thompson arasındaki mücadele olacak. Thompson 2000li yılların başında Grand Theft Auto gibi şiddet içeren oyunları yasaklatmaya çalışan bir avukat olmasıyla tanınıyor. Bu önemli karakteri de Bill Paxton canlandıracak. 

Yönetmenliğini Owen Harris'in üstlendiği filmin çekimleri nisan ayında başlamıştı. The Gamechangers'ın senaryosunu da James Wood kaleme aldı. 

90 dakika uzunluğunda olan ve şimdiden büyük merak uyandıran The Gamechangers, 15 Eylül'de BBC 2'de ekrana gelecek. Paylaşılan tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER