Oscar 2016'nın yapımcıları belli oldu

Oscar 2016'nın yapımcıları belli oldu
88. kez sahiplerini bulmaya hazırlanan Oscar Ödülleri'nin yapımcılığını önümüzdeki yıl David Hill ve Reginald Hudlin'in üstleneceği açıklandı.

Bu açıklama Academy of Motion Picture Arts and Sciences tarafından gerçekleştirildi. Django Unchained ile daha önce Oscar'a aday gösterilmiş olan Reginald Hudlin tercihi kimseyi şaşırtmadı. Ancak daha önce Fox TV için çalışmış olan David Hill'in tercih edilmesi sürpriz bir gelişme olarak görülüyor. Hill, son olarak American Idol programının son iki senesinde yapımcı olarak çalışmıştı. Akademi'nin bu tarz bir yayıncılık tecrübesini kullanmak istediği düşünülüyor.

Bu gelişmenin ardından David Hill yaptığı açıklamada "Bu büyük bir onur! Amacımız bu yılın filmlerini, sanatını onurlandırmak ama daha da önemlisi bunu eğlenceli bir şekilde yapmak." şeklinde konuştu.

Reginald Hudlin ise "Akademi'yle yeniden çalışmayı dört gözle bekliyorum. Her türlü filmi çok seviyorum ve bu yılki ödül töreni tüm sinemayı kutlama amacı güdüyor." şeklinde bir açıklama yapmayı tercih etti.

88. Akademi Ödülleri 28 Şubat'ta Dolby Theatre'da gerçekleşecek. Ödül törenini Amerika'da ABC yayımlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER