Supergirl: Iddo Goldberg hangi kahramanı canlandıracak?

Supergirl: Iddo Goldberg hangi kahramanı canlandıracak?
CBS'nin çizgi roman uyarlaması yeni dizisi Supergirl'de Kara, Red Tornado ile karşı karşıya gelecek! Bu kahramanı da Iddo Goldberg canlandıracak.

Daha önce Tut, Salem, Mob City, Secret Diary of a Call Girl gibi yapımlarda rol alan oyuncu Supergirl'de iki karakteri birden canlandıracak. Bunlardan biri gelişmiş bir android olan ve çizgi romanlarda bir kahraman olarak karşımıza çıkan Red Tornado. Diğeriyse onun yaratıcısı Dr. T.O. Morrow. Aslen kötü bir karakter olmayan Red Tornado'nun National City için büyük bir tehlike oluşturacağı ve Kara'nın sevdiği insanları korumak isteyeceği söyleniyor. 

DC çizgi romanlarından ekrana uyarlanan Supergirl, Krypton'da doğan Kara Zor-El'in hikayesini ekrana taşıyor. Dünya'ya kaçan Kara, meşhur kuzeni Superman'e benzer güçlerini o zamandan beri herkesten gizliyor. 24 yaşındaki Kara, sonunda insan üstü güçlerini kabullenip, olması gereken kahramana dönüşmeye karar veriyor. Dizide Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Calista Flockhart, Laura Benanti, David Harewood, Chyler Leigh gibi oyuncular yer alıyor.

Supergirl geçtiğimiz bahar aylarında internete sızan ilk bölümüyle 26 Ekim'de ekrana gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER