Supernatural: 11. sezonda yeni bir kötü geliyor

Supernatural: 11. sezonda yeni bir kötü geliyor
The CW'nun sevilen dizilerinden Supernatural, yeni bölümleriyle ekim ayında dönecek. Geri sayım devam ederken, dizinin on birinci sezonuyla ilgili merak her geçen gün artıyor. Şimdi de dizinin başrol oyuncularından Jensen Ackles ilgi uyandırıcı açıklamalar yaptı. Ünlü oyuncu gelecek sezonun yeni kötüsüyle ilgili ilk bilgileri duyurdu.

Supernatural'ın on birinci sezonu izleyicilere yeni bir karakter tanıtmaya hazırlanıyor: Karanlık. Bu tam da tahmin ettiğiniz anlamda
karanlık. Geçtiğimiz sezonlarda Ölüm'ün söylediğine göre Tanrı, Karanlık'ı çok uzun yıllar önce yenip hapsetmişti. Çok uzun yıllar önce derken, burada kainatın yaradılışından da öncesini kast ediyoruz. Ancak bu büyük kötü sonunda sahneye geri dönüyor.

Supernatural, daha önce Ölüm'de olduğu gibi Karanlık'ı da bir karakter olarak izleyicilere tanıtacak. Tam olarak ne kadar güçlü olduğu bilinmeyen bu karakter Winchester kardeşlerin şimdiye kadar karşılaştığı en büyük kötü olabilir. Onunla ilgili belli olan tek şey, Karanlık'ın kadın bir karakter olduğu...

Winchester kardeşlere şimdiden boş şans diliyoruz. Unutmadan, Supernatural, on birinci sezonuyla 7 Ekim'de The CW'da ekrana dönecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER