Robbie Amell, Chasing Life'a konuk oluyor

Robbie Amell, Chasing Life'a konuk oluyor
İkinci sezonu temmuz ayından itibaren ekrana gelmeye başlayan Chasing Life, Robbie Amell'i misafir edecek.

Son zamanlarda The Flash'ta canlandırdığı Ronnie Raymond karakteriyle dikkat çeken oyuncu daha önce The Duff, The Tomorrow People, Revenge gibi yapımlarda izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Genç oyuncu şimdi de nişanlısı Italia Ricci'nin başrolünde yer aldığı Chasing Life'ta rol alacak. 

Meksika dizisi Terminales'dan Amerikan televizyonuna uyarlanan Chasing Life, 24 yaşındaki April'ı konu ediyor. Hırslı bir gazeteci olan April, kanser olduğunu öğreniyor ve bu haberden sonra hayatın keyfini sonuna kadar çıkartmaya karar veriyordu. Dizide Italia Ricci'nin yanı sıra Mary Page Keller, Scott Michael Foster, Richard Brancatisano, Haley Ramm ve Aisha Dee gibi isimler rol alıyor.

Şimdilik Robbie Amell'in dizide nasıl bir karakteri canlandıracağı bilinmiyor. Ancak April ile bu gizemli karakter fotoğraflarda oldukça samimi görünüyor. Üstelik Amell'in tarzı da onu oldukça havalı bir karakter olarak görebileceğimize işaret ediyor. Dizinin setinde çekilen fotoğrafları ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.

Chasing Life, Robbie Amell'in konuk olacağı yeni bölümüyle pazartesi günü ABC Family ekranlarında olacak. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER