Mare Winningham, American Horror Story'ye geri dönüyor

Mare Winningham, American Horror Story'ye geri dönüyor
Daha önce American Horror Story dizinin iki farklı sezonunda izleme şansı bulduğumuz Mare Winningham'ın Hotel isimli beşinci sezonda da rol alacağı ortaya çıktı.

Philomena, Turner & Hooch, Brothers ve George Wallace gibi yapımlarla akılda yer eden oyuncu, AHS'nin Freak Show ve Coven sezonlarında da yer almıştı. Freak Show'da Pepper'ın kız kardeşini, Coven'de ise Kyle Spencer'ın kötü eğilimleri olan annesini canlandırmıştı. 

Entertainment Weekly'nin haberine göre Winningham, Hotel sezonunda Evan Peters'ın canlandırdığı Mr. March'la oldukça yakın olan çamaşırcı bir kadına hayat verecek. Ancak oyuncunun canlandıracağı karakterle ilgili bilinenler şimdilik bundan ibaret. Henüz karakterinin ismi bile açıklanmadı. 

Oyuncu kadrosunda Lady Gaga, Matt Bomer, Sarah Paulson, Kathy Bates, Wes Bentley, Finn Wittrock, Chloe Sevigny, Angela Bassett, Cheyenne Jackson, Denis O’Hare, Evan Peters, Max Greenfield ve Naomi Campbell gibi isimleri barındıran American Horror Story: Hotel, 7 Ekim'de ekrana gelmeye başlayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER