Fear The Walking Dead 23 Ağustos'ta başlıyor

Fear The Walking Dead 23 Ağustos'ta başlıyor
AMC'nin sevilen çizgi roman uyarlaması The Walking Dead'e bir kardeş dizi geleceği uzun zamandır belliydi. İzleyicilerde merak uyandırmayı başaran Fear The Walking Dead, 23 Ağustos akşamı yayın hayatına başlıyor.

Fear The Walking Dead'in hikayesi Los Angeles şehrinde geçecek. The Walking Dead dizisinde tanıdığımız Rick'in komada geçirdiği süreçte neler yaşandığını ekrana taşıyacak. Zombi kıyametini en başından başlayarak ele alacak olan dizi, bu sebepten dolayı izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Öyle ki, daha şimdiden ikinci sezonuyla geri döneceği belli oldu.

The Walking Dead ile aynı evrende geçecek olan dizide Cliff Curtis, Kim Dickens, Rubén Blades, Mercedes Mason, Alycia Debnam-Carey, Frank Dillane, Colman Domingo, Lorenzo James Henrie ve Elizabeth Rodriguez gibi isimlerin rol aldıyor. Üstelik ilk bölümünü izlememize az bir zaman kala, Fear The Walking Dead'in ilk üç dakikası ve yeni bir tanıtım izleyicilerle paylaşıldı.

Eğer siz de The Walking Dead evreninde Dünya'nın başka köşelerinde neler yaşandığını merak ediyorsanız ya da en azından zombileri seviyorsanız, Fear The Walking Dead'in ilk bölümünü kaçırmayın. Diziden paylaşılan tanıtım ve sahneyi de aşağıda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER