Emmanuelle Chriqui, The Grinder'e konuk olacak

Emmanuelle Chriqui, The Grinder'e konuk olacak
Özellikle Entourage'deki rolüyle akıllarda yer eden Emmanuelle Chriqui'nin Fox'un yeni dizisi The Grinder'de rol alacağı ortaya çıktı.

Entourage'nin yanı sıra Murder in the First, Killing Jesus, The Mentalist ve Cleaners gibi yapımlarda da izlediğimiz oyuncu, Dean Sanderson, Jr'ın diziden rol arkadaşı olan bir kadını canlandıracak. Chriqui, birlikte rol aldıkları hukuk dizisinde Allison Cross isminde bir avukatı canlandıracak. İkilinin hayat verdiği karakterlerin dizide romantik bir ilişkisi olacak. 

Bu yeni yapım, The Grinder isminde bir dizide rol aldıktan sonra memleketi olan Idaho'ya geri dönen Dean Sanderson, Jr ve onun kardeşi Stewart'ı merkezine alıyor. Amerikalıların severek izlediği bu kurgusal yapımda bir avukatı canlandıran Dean, dizi son bulunca gerçekten bir avukat olmaya karar veriyor. Ancak bu konuda senelerce rol aldığı diziden başka bir tecrübesi bulunmuyor.  

The Grinder'da sevilen oyuncu Rob Lowe'nin yanı sıra Fred Savage, Mary Elizabeth Ellis, William Devane, Natalie Morales, Hana Hayes ve Connor Kalopsis gibi isimler rol alıyor.

Emmanuelle Chriqui, The Grinder'a iki bölüm boyunca konuk olacak. Onu ilk olarak dizinin üçüncü bölümünde göreceğiz. Bu yeni komedi dizisiyse 29 Ekim'den itibaren Fox'ta ekrana gelmeye başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER