Zoo'nun reytingleri dibe vurdu

Zoo'nun reytingleri dibe vurdu
CBS'te bu yaz ekrana gelmeye başlayan Zoo, bu hafta ekrana gelen bölümüyle en düşük reytinglerine ulaştı.

Zoo'nun The Cheese Stands Alone isimli bölümü 5.8 milyon kişi tarafından izlendi. Bu da dizinin izlenme oranının %13 civarında düştüğü anlamına geliyor. Henüz ikinci sezon onayı almayan dizinin, gelecek yaz ekrana dönebilmesi için reytinglerinin yeniden yükselişe geçmesi gerekiyor. Aynı saatlerde NBC'de ekrana gelen America’s Got Talent ise 10.7 milyon kişi tarafından izlendi. Yeni sezon yaklaşırken salı gecesindeki rekabet giderek kızışıyor.

James Patterson ve Michael Ledwidge'nin aynı adlı kitabından televizyona uyarlanan dizi, yayın hayatına haziran sonunda başladı. Zoo, hayvanların insanlara karşı saldırganlaşmalarıyla başlıyor. Bir hayvanbilimci olan Jackson Oz ve çevresindekiler bu sıkıntının nedenini ve nasıl çözebileceklerini araştırmaya başlıyor. Dizide James Wolk, Nora Arnezeder, Nonso Anozie, Kristen Connolly, Billy Burke, Geoff Stults ve Carl Lumbly gibi isimler rol alıyor.

Zoo, "Murmuration" isimli yeni bölümüyle 25 Ağustos'ta hikayesine devam edecek. Dizinin yeni bölümü Amerika'dan bir gün sonra FX Türkiye'de ekrana gelecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER