Longmire: 4. sezon tanıtımı geldi

Longmire: 4. sezon tanıtımı geldi
Netflix'te ekrana gelecek olan Longmire'ın yeni bölümleri için bir tanıtım bir de sahne izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Yayın hayatına 2012 yılında başlayan Longmire, geçtiğimiz yıl A&E tarafından iptal edilmişti. Ancak son zamanlarda hiçbir yapım tam anlamıyla iptal olmuyor. Seyircilerin talebi üzerine Netflix, Longmire için anlaşma sağladı. Dizi artık Netflix ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkacak.

Hayranların peşini bırakmadığı bu dizi kurgusal bir yer olan Absaroka County, Wyoming'in şerifi olan Walt Longmire'ın hikayesini anlatıyor. Şerif, karısının ölümünden sonra işe dönüyor. Psikolojik durumunu ve hayatını toparlamaya çalışıyordu. 

Longmire'da Robert Taylor, Katee Sackhoff, Lou Diamond Phillips, Cassidy Freeman, Bailey Chase ve Adam Bartley gibi isimler rol alıyor. Yeni bölümlerde Walt, sonunda karısının katilini bulmayı başarıyor. 

Dizinin 10 bölümden oluşan dördüncü sezonu 10 Eylül'de Netflix'te yayımlanacak. Diziden paylaşılan tanıtımı ve kısa sahneyi hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER