Muhteşem Yüzyıl Kösem kadrosuna Gülcan Arslan katıldı!

Muhteşem Yüzyıl Kösem kadrosuna Gülcan Arslan katıldı!
-- ÖZEL HABER --

Muhteşem Yüzyıl Kösem ekibi sete çıktı. Duyumlarımıza göre en geç ay sonunda diziden bir tanıtım videosu Star TV'de yayınlanacakmış. Muhteşem Yüzyıl final yaptıktan sonra set ve set arkasının gördüğü ilgiden de feyz alan TİMS yapım ekibinin bu sefer dizinin masa başı çalışmalarını, oyuncu seçmelerini ve dahi Yunanistan'da başlayan ilk çekim gününden itibaren her anını bir belgesel arşiv niteliğinde derlemek için ayrı bir ekip kurduğu da duyumlarımız arasında.

Konumuza dönersek; "ekip sete çıktı" haberleri dönmeye başlayınca sır gibi saklanan kadro dedikoduları da iki kat hızlanarak malum ortamlara düşmeye başladı. Hikaye uzun soluklu planlandığı için bazı ünlü oyuncuların dönemsel olarak bu yolculukta yer alacağı konuşuluyor. Ancak kulağımıza son olarak ana kadroda yer almak üzere Kadir Doğulu'nun el sıkıştığı duyumu gelmiş, bu bilgiyi sizinle de paylaşmıştık. 

Kadro ve proje hakkındaki gelişmeleri mümkün olduğunca doğru zamanlamada sizlerle paylaşmaya özen gösteriyoruz. Son olarak bir ünlü oyuncunun daha ana kadroya dahil olduğunu duyduk. Fox TV'de yayın macerası kısa süren Günahkar'ın başrol kadın oyunculardan biri olan güzel oyuncu Gülcan Arslan'ın Muhteşem Yüzyıl Kösem kadrosuna katıldığı ortaya çıktı.

Gülcan Arslan'ın tam bir dönem oyuncusu izleri taşıyan romantik plastik malzemesinin Muhteşem Yüzyıl Kösem hikayesine çok uygun olacağını düşünüyoruz. Bütün ekibe de bol şans diliyoruz.

Gelişmeleri bildireceğiz..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER