Constantine Arrow'a geliyor!

Constantine Arrow'a geliyor!
Kendi dizisi NBC'de iptal edilen Constantine'in konuk bir karakter olarak Arrow'da yer alma ihtimali bir süredir konuşuluyordu. The CW'nun Television Critics Association panelinde bunun sonunda gerçekleşeceği ortaya çıktı.

Bu projeden ilk olarak IGN'in Comic Con'da Arrow ekibiyle gerçekleştirdiği özel röportajda bahsedilmişti.  Dizinin yapımcılarından Wendy Mericle, Constantine karakterini Arrow'da görmek istediklerini ve tek sıkıntılarının halledilmesi gereken bazı hukuki meseleler olduğunu açıklamıştı. Son duyurularla birlikte Matt Ryan'ın Arrow'un dördüncü sezonunda John Constantine rolüyle yer alacağı kesinleşti. Arrow'un başrol oyuncusu Stephen Amell bu önemli gelişmeyi kendi Twitter hesabı üzerinden de duyurdu. Matt Ryan'a "Arrow'a hoşgeldin!" tweeti attı.

John Constantine'i Arrow'un dördüncü sezondaki "Haunted" isimli yer alacağı söyleniyor. Bir yandan da dizinin yapımcılarının Constantine'e dair hukuki sıkıntıları çözmüş olması "Acaba Constantine'in hikayesi The CW'da devam eder mi?" sorusunu akıllara getirdi. Ancak şimdilik bu konuya dair herhangi bir açıklama bulunmuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER