Poyraz Karayel'e 4 yeni oyuncu girdi!

Poyraz Karayel'e 4 yeni oyuncu girdi!
Kanal D ekranlarında geçtiğimiz dönem yayınlanmaya başlayan ve büyük ilgi gören Poyraz Karayel yeni sezona, kadrosuna kattığı yeni isimlerle girdiğini ilk kez RaniniTv'den öğrenmiştiniz.

Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, KANAL D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel, haziran ayında, akıllarda onlarca soru işareti bırakan esrarengiz bir sezon finaliyle ekran macerasına ara vermişti.
İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın başrollerini paylaştığı diziye yeni sezonda 4 yeni oyuncu katılıyor. İdil Fırat, Hare Sürel, Berk Erçer ve Özkan Uğur!

Esrarengiz sezon finaliyle akıllarda pek çok soru işareti bırakan dizide, merakla beklenen Adil Topal karakterini Özkan Uğur canlandırırken; İdil Fırat, Celena Petridis, Hare Sürel Poyraz'ın kız kardeşi Meltem, Berk Erçer ise avukat Mete Durukan karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. 

Özkan Uğur, hikayeye Poyraz'ın babası olarak dahil oluyor!

Yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın yazdığı ‘Poyraz Karayel’in oyuncu kadrosunda Ali İl, Emel Çölgeçen, Kanbolat Görkem Arslan, Celil Nalçakan, Cem Cücenoğlu, Ece Özdikici, Halit Karaata, Emirhan Akbaba, Gülçin Hatıhan ve İsmail Düvenci gibi usta isimler yer alıyor. Poyraz Karayel’in oğlunu ise son zamanların başarılı çocuk oyuncularından Ataberk Mutlu canlandırmakta.

Özledik be dedem!

Bütün aşkların ‘sıradışı’, dostlukların kıran kırana, düşmanlıkların acımasızca yaşandığı Poyraz Karayel, kara mizahı, hareketli kurgusu ve sürprizlere açık hikaye yapısıyla yeni sezonda da izleyicileri Kanal D ekranına bağlamak iddiasında.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER