American Horror Story: Hotel'de hangi oyuncu kimi canlandıracak?

American Horror Story: Hotel'de hangi oyuncu kimi canlandıracak?
American Horror Story, bu sefer Hotel olarak adlandırılan yeni sezonuyla sonbaharda FX ekranlarına dönmeye hazırlanıyor. Yıldızlar geçidi gibi olan oyuncu kadrosuyla adından söz ettiren dizinin yapımcılığınıysa Ryan Murphy ve Brad Falchuk üstleniyor. Dizinin ekrana geleceği tarih yaklaşırken, Hotel'e dair detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Son olarak hangi oyuncunun dizide hangi karakteri canlandıracağı açıklandı. Gelin hep birlikte bakalım, kimi hangi rolde göreceğiz.

Lady Gaga: Elizabeth ismindeki bir şarkıcıya hayat verecek. Biseksüel bir karakter olan Elizabeth'in Matt'ın, Angela Bassett'in ve Cheyenne Jackson'ın karakterleriyle ilişkisi olacak. Kendisini tamamen sanat ve modaya vermiş olacak. Ayrıca ilk bölümde ne gibi kötü şeyler planladığını öğrenme fırsatımız olacak.

Sarah Paulson: Hotelde yaşayan Sally karakterini canlandıracak. Kathy Bates'in hayat vereceği Iris karakterlerinden belli sebepler yüzünden nefret ediyor olacak. Onun nedenlerini kısa zamanda öğreneceğiz.

Kathy Bates: Daha önce de dediğimiz gibi karşımıza Iris karakteriyle çıkacak. Hoteli idare eden Iris'in ayrıca Matt Bomer ve Wes Bentley ile yakın bir ilişkisi olacak. O da Sally'den hiç hoşlanmayacak.

Matt Bomer: Bu sefer Donovan karakterini canlandıracak. Kadınlarla ilginç ilişkileri olan Donovan, Elizabeth ve Iris'in yanı sıra Tristan Duffy ile de oldukça yakın olacak.

Angela Bassett: Oldukça seksi bir kadın olan Ramona Royale'e hayat verecek. Hotelde yaşamasa da burayı sık sık ziyaret eden bir oyuncu olarak karşımıza çıkacak. Ayrıca Elizabeth karakteriyle de uzun zamandır devam eden bir ilişkileri olacak.

Finn Wittrock: Tristan Duffy ismini kullanan bir modeli ekrana taşıyacak. Her zaman daha iyisini arayan Tristan, en iyisini Elizabeth ile bulacak. Çünkü Elizabeth, onun tamamen nasıl biri olduğunu görecek ve ikilinin birlikte yapacak çok fazla şeyi olacak.

Chloe Sevigny: Karşımıza Wes Bentley’in karısı olan Alex Lowell rolüyle çıkacak. Hem bir anne hem de bir doktor olan Alex, aynı zamanda büyük bir kaybın yasını tutacak.

Wes Bentley: Daha önce de American Horror Story'de rol alan oyuncu, bu sefer bir dedektifi canlandıracak. Bir cinayet davası onun yolunun hotele düşmesine neden olacak.

Cheyenne Jackson: Biraz umutsuz bir karakter olacak Drake'e hayat verecek. New York'tan Los Angeles'a taşınan bu karakterin ayrıca bir de çocuğu olacak. 

Denis O’Hare: Bir film ikonu olan Liz Taylor rolünü ekrana taşıyacak. Dizideki diğer biseksüel karakter de Liz olacak. O hem hotelde hem de Blue Parrot Lounge isminde bir mekanda çalışıyor olacak.

Her geçen gün daha da fazla merak uyandırmayı başaran American Horror Story: Hotel, 7 Ekim'den itibaren ekrana gelmeye başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER