Prison Break dönüyor mu?

Prison Break dönüyor mu?
Fox'un resmi açıklamasına göre, sevilen dizi Prison Break on bölümden oluşan bir mini diziyle birlikte hikayeye devam edecek. 

Geçtiğimiz aylarda Prison Break'in tıpkı The X-Files gibi bir mini dizi şeklinde ekrana dönebileceği iddia edilmişti. Bu haber her ne kadar izleyiciler arasında heyecan yaratsa da, resmi kaynaklardan onaylanmamıştı. Television Critics Association etkinliğine katılan Fox, Prison Break'in de ekrana döneceğini onayladı. Üstelik dizinin başrol oyuncuları Wentworth Miller ve Dominic Purcell ikilisiyle birlikte!

Yapılan açıklamada bu yeni bölümlerin dizinin orijinal hikayesine devam niteliğinde olacağı, tanıdığımız karakterlerin birkaç yıl sonra nerede ve ne durumda olduğunu göreceğimiz dile getirildi. Bu on bölümlük macerada başrol oyuncuları dışında orijinal Prison Break'te rol alan başka isimleri de göreceğimiz de müjdelendi.

Wentworth Miller ve Dominic Purcell şimdilerde The Flash ve Legends of Tomorrow'da birlikte rol alıyor. İkisinin çalışma planlarının uyuşması Prison Break'in yeni bölüm çekimlerini kolaylaştıracak gibi görünüyor. Ancak bu mini dizi projesinin çekimlerine ne zaman başlanacağı henüz belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER