BKM'den yeni bir komedi programı geliyor!

BKM'den yeni bir komedi programı geliyor!
-- ÖZEL HABER--


BKM yeni sezonda Star Tv ekranında yayınlanmak üzere bir komedi programı hazırlıyor haberini sezon başında duyurmuştuk. Kod adı "MEST of BKM" olan format artık iyice şekillenmeye başladı. Maslak TIM'de çekilecek olan sahne üzeri skeç formatının reji koltugunda yönetmen Ebru Yalçın var. Yayına hangi isimle çıkacağı henüz netleşmeyen bu komedi programı, "Gag Concert"in yasal uyarlaması.

Gag Concert, Güney Kore'de 16 sezondur yayınlanıyor ve reyting listelerinde daima üst sıralarda yer aliyor. Doğaçlama, komedi ve ekrana tiyatro sahnesi kurmak gibi formatların yaratıcısı olan BKM, bu proje için bir yıldır ön hazırlık yapıyor. Türk televizyonlarına uyarlanacak formatı benzerlerinden ayıran noktalar ise şöyle: Sahnede skeçler arası geçişler, aksiyon alışık olduğumuzdan daha hızlı ve tempolu sergilenecek; müzikler ise skeçlere fon olmaktan çıkarak birer oyuncu gibi şakaya dahil olacaklar.

Şimdilik imza atılmadığı için sahnede canlı performans gösterecek olan orkestrayı ve projenin müziklerini yazacak olan ekibin adını açıklayamıyoruz. Formatın bir diğer özelliği ise sahnede moderatör ya da anlatıcı olmaması. Programda epizodik mantıkta devam eden skeçler de olacak. Örneğin bir bölümün konsepti, "Ayrılık" olacaksa, ayrılığın çeşitli halleri farklı skeçlerle sergilenecek. Bölümlere ünlü konuklar da dahil olacakmış. Hatta ilk bölümün konukları hepimize çok acayip sürpriz olacak bu isimler de netleşir netleşmez duyuracağız.

Gelelim bu projenin içine dahil olan oyuncu kadrosuna! İki sezondur kapılarını Mutfak Sahne adıyla amatör profesyonel stand up sanatçılarına açan BKM, bu ekipten de birkaç ismi projesine dahil etmiş. Bunun dışında Ersin Korkut, Bülent Emrah Parlak, Murat Eken, Şahin Irmak, Burcu Altın, Ayşe Melike Çerçi, Gülhan Tekin, Burcu Gönder, Okan Çabalar, Yiğit Çakır, Korhan Herduran ve Zeynep Çamcı var.

Bütün ekibe başarılar diliyoruz ve programın ilk bölümünü izlemeyi heyecanla bekliyoruz!
Gelişmeleri bildireceğiz..

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER