The Walking Dead: 6. sezondan tam 11 fotoğraf birden geldi

The Walking Dead: 6. sezondan tam 11 fotoğraf birden geldi
Çekimleri geçtiğimiz ay başlayan ve AMC'nin çok sevilen dizisi The Walking Dead sonbaharda ekrana dönmeye hazırlanıyor. Daha yeni bölümleri izlememize aylar var, ancak Entertainment Weekly bu bekleyişi daha çekilebilir hale getirdi. Dizinin yeni bölümlerinden tam 11 farklı fotoğraf izleyicilerle paylaşıldı.

Ew.com'da yayımlanan fotoğraflar hem The Walking Dead'in altıncı sezonunda yer alan yeni karakterler hem de uzun zaman sonra geri dönen Abraham görülüyor. 

The Walking Dead'in baş yazarı Scott Gimple, yeni bölümlerde bolca flashback sahnesi izleyeceğimizi açıklamıştı. Dizinin altıncı sezonunda geçmişte yaşanmış bazı olaylara şahit olacağımızı hatta sadece flashbacklerden oluşan bir bölüm üzerinde çalıştıklarını söylemişti.

Fotoğraflarda ayrıca Dr. Denise Cloyd karakterini canlandıran Merritt Wever, Carter rolünde Ethan Embry ve Heath'e hayat veren Corey Hawkins de yer alıyor.

Macera dolu altıncı sezonuyla The Walking Dead, 11 Ekim'de ekranlara dönecek. Fotoğrafların devamını ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER