The X-Files'tan bir tanıtım daha geldi

The X-Files'tan bir tanıtım daha geldi
Ekrana döneceği geçtiğimiz aylarda belli olan The X-Files'ın yeni bölümleri için bir tanıtım daha izleyicilerle paylaşıldı.

Fox, daha önce eski görüntülerin yoğunlukta olduğu bir video daha yayımlamıştı. Ancak bu tanıtımın amacı Fox Mulder ve Dana Scully'yi yeniden izleyicilere tanıtmaktı. Çünkü X-Files'ın ekrana dönmesine az bir zaman kala, dizi önce eski bölümleriyle ekrana gelecek. Böylece dizi televizyona dönmeden, Amerikan izleyicileri efsane ikilinin eski maceralarını yeniden izleme şansı yakalacak. Tüm bunların ardından The X-Files altı yeni bölümüyle karşımıza çıkacak.

Yeni paylaşılan tanıtım tamamıyla yeni görüntülerden oluşuyor. Videonun sekizinci saniyesinden itibaren David Duchovny ile Gillian Anderson'ı görme şansı yakalayışımız tanıtımın en dikkat çekici kısmı oluyor. İkili ellerinde fener ve silahla karanlık bir ortama giriş yapıyor. Tanıtım yarattığı gizemli ortamla yepyeni maceralar vaat ediyor.

The X-Files, altı bölümlük kısa macerasına "My Struggle" isimli bölümle 24 Ocak'ta Fox ekranlarında başlayacak. Yeni tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER