The X-Files: Scully ve Mulder ile ilk tanıtım geldi

The X-Files: Scully ve Mulder ile ilk tanıtım geldi
Gönüllere taht kurmuş olan bilim kurgu dizisi X-Files'ın ekranlara döneceği geçtiğimiz aylarda belli olmuştu. Dizinin yeni bölümlerinden ilk fotoğraflar yakın zamanda paylaşılmıştı. Şimdi onlara Fox'un yayımladığı tanıtım da eklendi.

Bu yeni tanıtım genellikle X-Files'ın eski bölümlerinden görüntüler içeriyor. Çünkü dizinin yeni bölümleriyle ekrana dönmesine 201 gün kala, Fox her gün X-Files'ın eski bölümlerinden birisinin yayımlamaya karar vermiş. Bu geri sayım son bulduğunda izleyiciler efsane dizinin yeni bölümleriyle baş başa kalacak. Ancak 201 günlük bi maratona X-Files hikayesine dahil olan The X-Files: Fight the Future ya da The X-Files: I Want to Believe gibi filmler dahil olmayacak.

İzleyicilere ana karakterlerimiz Fox Mulder ve Dana Scully'yi yeniden hatırlatan tanıtımın sonunda yeni bölümlerden ilk görüntü yer alıyor. Tanıtımın 32. saniyesinde David Duchovny ile Gillian Anderson'ı karanlık bir odaya el fenerleriyle girerken görüyoruz. Onlara Scully'nin "Doğruyu duydum Mulder. Şimdi cevapları istiyorum." sözleri eşlik ediyor. İzleyicilerin heyecanını iyice körükleyen bu tanıtımı haberin sonunda bulabilirsiniz.

The X-Files, altı bölümlük kısa macerasına "My Struggle" isimli bölümle 24 Ocak'ta Fox ekranlarında başlayacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER