Murat Yıldırım'a Filipinler'den ödül geldi!

Murat Yıldırım'a Filipinler'den ödül geldi!

Geçtiğimiz Ocak ayında vizyona giren Kırımlı filminde canlandırdığı Sait Turan karakteriyle büyük beğeni toplayan Murat Yıldırım, Filipinler’den “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünü aldı.

Yapımını TFT Film’in üstlendiği başrollerinde Murat Yıldırım ve Selma Ergeç’in yer aldığı “Kırımlı” filmine Filipinler’de düzenlenen “The World Premieres Film Festivali’nden” iki büyük ödül geldi.  Filmde Kırımlı Sadık Turan adlı askeri canlandıran Murat Yıldırım, “En İyi Erkek” oyuncu ödülünü alırken, filmin yönetmeni Burak Arlıel ise “Büyük Jüri Ödülü” nün sahibi oldu.  Yeni filminin çekimleri nedeniyle ödül törenine katılamayan Yıldırım’ın ödülünü ise yönetmeni aldı.

Başarılı oyuncu Murat Yıldırım, aldığı ödülle ile ilgili olarak şunları söyledi: “ Senaryoyu daha ilk okuduğumda bir oyuncuya her zaman bu tarz rollerin gelmediğinin bilinciyle rolü kabul etmiştim. Katıldığımız ilk festivalden ve böylesine önemli bir festivalden ben ve filmimiz ödül aldığı için çok mutluyum. Kırımlı zamanla değerini bulacak çok iyi bir film”

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER