NBC, Hannibal'ın yayın gününü değiştirdi

NBC, Hannibal'ın yayın gününü değiştirdi
Geçtiğimiz haftalarda Hannibal'ın NBC tarafından iptal edildiği ortaya çıkmıştı. O günden beri dizinin farklı bir platformda yayın hayatına devam edip edemeyeceği konuşuluyor. Öyle ki bu durum Hannibal'ın Comic Con paneline bile damgasını vurdu. Tüm bu gelişmeler bir kenara, NBC iptal ettiği Hannibal'ın kalan bölümlerini cumartesi günleri ekrana getireceğini açıkladı.

Senenin en önemli olaylarından biri olan Comic Con geçtiğimiz hafta sonuna damgasını vurdu. Hannibal'ın belki de son Comic Con panelineyse NBC'nin iptal kararı hakimdi. Dizinin Amazon ve Netflix'le anlaşamamasının ardından, yapımcı Bryan Fuller, Hannibal'ın bir film olarak da karşımıza çıkabileceğini açıkladı. Buna rağmen hayranların iptal kararı için NBC'ye tepkileri son bulmadı. Aldığı tüm tepkilerden sonra NBC, kalan bölümleri perşembe günleri ekrana gelen Hannibal'ı artık cumartesi günü yayımlayacağını duyurdu. 

Bunun dizinin reytinglerine ve başka bir platformda devam etme şansına nasıl etki edeceği bilinmiyor. Ancak yayın günü değiştirilen tek dizi Hannibal değil. Geçtiğimiz günlerde yeni sezon onayı aldığı duyurulan Aquarius da cumartesi gününe kaydırıldı.

Hannibal'ın 16 Temmuz'da ekrana gelmesi beklenen "Digestivo" isimli bölümü 18 Temmuz Cumartesi yayımlanacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER