The Affair: 2. sezondan bir tanıtım daha geldi

The Affair: 2. sezondan bir tanıtım daha geldi
Showtime'ın sevilen dizisi The Affair'ın sonbaharda yeni bölümleriyle geri dönmesi bekleniyor. Hem izleyicilerin hem de eleştirmenlerin favorisi olan dizinin ikinci sezonundan yeni bir tanıtım daha paylaşıldı.

The Affair'in gelecek bölümlerinde Noah ve Alison kendilerine yeni bir hayat kurmaya çalışıyor. İkili hayatlarını başka bir şehre taşıyor. Ancak bu sorunları geride bırakmalarına yardımcı olmuyor. Bir yandan Noah çocuklarına boşanma durumunu açıklamaya çalışıyor, öte yandan Cole Alison'ın hayatına yeniden giriyor. Üstelik çiftin sıkıntıları bunlarla da sınırlı kalmıyor. Kurmaya çalıştıkları yeni hayat Noah'ın Scotty Lockhart'ın cinayeti sebebiyle tutuklanmasıyla iyice çıkmaza giriyor. Tüm bu gelişmelerin yanı sıra, The Affair hikayeyeyeni bakış açıları katarak senaryoyu geliştirmeye devam ediyor. Yeni bölümlerde hikayeyi Cole ile Helen'ın gözlerinden de izleme şansı elde edeceğiz.

The Affair'ın Showtime ekranlarına sonbahar aylarında dönmesi bekleniyor. Dizinin tam olarak ne zaman ekrana döneceği henüz kesinleşmedi. Yayımlanan yeni tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER