San Diego Comic Con 2015 3. gün özeti

San Diego Comic Con 2015 3. gün özeti
Senenin en heyecan verici olaylarından San Diego Comic Con hız kesmeden devam ediyor. Etkinliğin üçüncü gününde sevdiğimiz dizilerle ilgili merak uyandırıcı açıklamalar arka arkaya geliyor. Tüm bu duyuruları sizler için derledik.

The Last Man on Earth
Fox'un sevilen dizisi The Last Man on Earth'ün paneli, San Diego Comic Con'un üçüncü gününde gerçekleşti. Etkinliğe Will Forte, Kristen Schaal, January Jones ve Chris Miller katıldı. Dizinin ilk sezonu açık bir şekilde son bulmuştu. Bu sebeple Forte yeni bölümleri yazmanın zorlu bir süreç olduğunu dile getirdi. Var olan tüm ihtimaller, yepyeni bir dizi üzerinde çalıştıkları hissiyatını veriyormuş. The Last Man on Earth'ün yeni yollar arayışında olduğu ve bu şekilde insanları şaşırtmaya devam edeceği söylendi. Ancak yeni bölümlerin hala yazım aşamasında olduğu da bu bilgilere eklendi.

Gelecek bölümlerde Mary Steenburgen ve Boris Kodjoe dizide yer alacak isimler olacak. Buna ek olarak, Phil'in kardeşine hayat veren Jason Sudeikis'in de ikinci sezonda görüneceği açıklandı. Bunun bir flashback sahnesi olma ihtimali var. Öte yandan Phil'in meşhur sakalı yeni bölümlerde geri dönecek.Once Upon a Time
Beşinci sezonuyla sonbaharda ekrana dönecek olan Once Upon a Time'ın paneli Salon 20'de gerçekleşti. Panele dizinin oyuncu ekibinden yoğun bir katılım vardı. Etkinliğin odak noktası Emma'nın karanlık dönüşümüydü. Geçtiğimiz sezon finalinde çok eski karanlık bir gücün etkisine giren Emma, bu sezon karşımıza bambaşka biri olacak çıkacak. Bu da, ailesinin onu kurtarmak için çaba harcamasına neden olacak. Bu süreçte hikaye Camelot'a taşınacak. Emma'yı kurtarmak için Merlin'i aramaya başlayacaklar. Efsanevi büyücü Merlin'e Elliot Knight, Guinevere'e Joana Metrass ve Kral Arthur'un sadık savaşçısı Percival'a Andrew Jenkins hayat verecek. Ancak yeni sezonda göreceğimiz karakterler bunlarla sınırlı değil. Brave filminde gördüğümüz Merida ile de tanışma şansı yakalacağız. Bu karakteri en son Atlantis'te izlediğimiz Amy Mason canlandıracak.

Once Upon a Time'ın beşinci sezonu aynı zamanda önemli kilometre taşlarında 100. bölüme ev sahipliği yapacak. Bu önemli dönüm noktası için nelerin planlandığı açıklanmadı. Ancak böümün bahar aylarında ekrana gelmesi planlanıyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER