San Diego Comic Con 2015 1. gün özeti

San Diego Comic Con 2015 1. gün özeti
Senenin en büyük etkinliklerinden birisi olan San Diego Comic Con dün başladı. Sevilen birçok yapımın panellerinin yer aldığı bu etkinliğin ilk gününde neler yaşamdığını sizler için derledik.

Teen Wolf
MTV'nin sevilen dizisinin paneline Tyler Posey, Dylan O’Brien, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Cody Christian ve Jeff Davis katıldı. Beşinci sezonun gelecek bölümlerinde Scott ile Stiles arasındaki arkadaşlığın gelişeceği, Scott'ın grubun alfası olarak günlerinin sonuna geldiği ve Tyler Hoechlin'in kolay kolay diziye dönmeyeceğinden bahsedildi. Ekip, Hoechlin'in en azından diziye konuk olmasını sağlamak için izleyicilerden yardım istedi. Ancak asıl ilgi uyandıran gelişme, Teen Wolf'un altıncı sezon onayı aldığı haberi oldu. 

Extant
İkinci sezonu geçtiğimiz günlerde ekrana gelmeye başlayan Extant'ın paneline Mickey Fisher, Halle Berry ve Jeffrey Dean Morgan katıldı. Dizinin yapımcısı Mickey Fisher, Molly ve insanlığın hayatta kalma mücadelesine başladığını belirtti. Yeni izleyicilerin de hikayeye hızlı bir şekilde dahil olabilmesi için yeni sezonda gerekli olan her şeyi yaptıklarını dile getirdi. Öte yandan Halle Berry, oyunculuk dışında yapımcılık yapmanın çok hoşuna gittiğini açıkladı.Yeni rol arkadaşı Jeffrey Dean Morgan'ı da "yetenekli, seksi, erkeksi bir hoşlukta" sözleriyle övdü. Morgan ise JD ile Molly arasındaki iletişimi "Sezon ilerledikçe JD, onun güvenilebilir olduğunu görmeye devam edecek. İkili suç mahallerinde karşılaşacak ve kıvılcımlar havada uçuşacak." şeklinde anlattı. 

Öte yandan Halle Berry, kendisine yöneltilen bir sorudan sonra X-Men ekibinden Storm'un tek başına yer aldığı bir film söz konusu olursa bu projede kesinlikle yer almak isteyeceğini açıkladı.

Under the Dome
Dizinin yapımcısı Tim Schlattmann, Under the Dome'da akıllarda oluşan soruların sezon içinde açıklığa kavuşacağı, bölümlerin tekil olarak ilerlemekten çok bir bütünün parçası halinde olduklarını açıkladı. Paneldeki konuşmalara göre dizideki aşk üçgenleri giderek gelişecek gibi görünüyor. Ayrıca Marg Helgenberger, gelecek bölümün senaryosundan övgüyle bahsetti. Şaşkınlığını "Yaptığım işe inanamadım. Okurken neredeyse ağlayacaktım." sözleriyle dile getirdi. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER