Elektra Daredevil'a geliyor!

Elektra Daredevil'a geliyor!
Netflix'in büyük beğeni toplayan dizisi Daredevil, ikinci sezonunda hikayesini ve doğal olarak kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Son haberlere göre The Punisher'dan sonra hikayeye şimdi de Elektra dahil olacak.

Geçtiğimiz nisan ayında Netflix'in ilk sezonunun tamamını yayımladığı dizi hem çizgi roman severlerin hem de genel izleyici kitlesinin büyük beğenisini toplamıştı. Bunun üzerine bir de eleştirmenlerden gelen olumlu yorumlar eklenince, Daredevil'ın ikinci sezonuyla ilgili beklentiler yükselmişti. Görünen o ki, Marvel ve Netflix izleyicilerin beklentilerini boşa çıkartmamakta kararlı. Daha önce diziye efsanevi karakterlerden Punisher'ın katılacağı ve karaktere Jon Bernthal'ın hayat vereceği belli olmuştu. Şimdi de Daredevil çizgi romanlarının önemli karakterlerinden Electra'yı dizide göreceğimiz kesinleşti. Bu heyecan uyandıran haber Daredevil'ın resmi Twitter hesabı üzerinden duyuruldu.
"Eski bir arkadaş Hell's Kitchen'a geliyor."

Özellikle 2003 yılında vizyona giren Daredevil filmi faciasından sonra, bu önemli karakteri kimin canlandıracağı merak ediliyordu. Elektra'ya daha önce G.I. Joe Retaliation, The Girl with the Dragon Tattoo gibi yapımlarda rol almış olan Elodie Yung hayat verecek. Elektra Natchios'un dizi versiyonu şu sözlerle tanımlanıyor: Matt'in geçmişinden gelen bu gizemli kadın onun kaldırabileceğinden daha tehlikeli ve egzotik. Frank Miller'ın 1981 yılında yarattığı bu karakter ayrıca Matt'in romantik ilişkilerinden birisi olmasıyla biliniyor.

Daredevil, her geçen gün daha da heyecan uyandıran yeni bölümleriyle Nisan 2016'da ekrana dönecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER