Kit Harington'ın saçları Game of Thrones sevenleri heyecanlandırdı

Kit Harington'ın saçları Game of Thrones sevenleri heyecanlandırdı
Game of Thrones sezon finali yaptığından beri en çok konuşulan mesele Jon Snow'un diziye geri dönüp dönmeyeceği oldu. Jon'un ölümü izleyiciler tarafından bir türlü kabullenilmedi. Dizinin hayranları onun nasıl dönebileceğine dair teoriler bile üretmeye başladı. Tüm bunların üstüne Kit Harington'ın Jon Snow saçlarıyla görüntülenmesi izleyicilere umut verdi.

Game of Thrones, izleyicilerin sevdiği karakterleri beklenmedik bir şekilde öldürmesiyle meşhur. Şimdiye kadar sayısız ölüme şahitlik eden dizinin hayranları ilginç bir şekilde Jon Snow'a elveda dediğimiz gerçeğini kabul etmek istemiyor. Bu yüzden olsa gerek, bulunan en ufak detayları bile karakterin geri dönüşüne bir işaret olarak yorumlayabiliyor. Bunlardan sonuncusu Jon Snow'a hayat veren Kit Harington'ın saçları oldu. Geçtiğimiz günlerde Wimbledon Turnuvası'nda görüntülenen oyuncunun saçları onu görmeye alıştığımız şekildeydi. Oyuncu şimdiye çekimler son bulduktan sonra saçlarını kesmesi, çalışmalar başlayana kadar da saçlarını yeniden uzatmasıyla dikkat çekmişti. Ancak Harington'ın dizi sezon finali yapmasına rağmen değişmeyen saçları izleyicilerin Jon Snow'un geri dönmesine dair umutlarını körükledi. 

Elbette oyuncunun saç meselesi dizinin geleceğine dair bir şeyler söylemiyor. Kit Harington saçlarını keyfi için uzatmış ya da son zamanlarda üzerinde çalıştığı bir projesi için kesmemiş olabilir. Üstelik Harington'a göre Jon Snow'un diziye geri dönme ihtimali yok.

Gerçek ne olursa olsun, Game of Thrones hayranları Jon Snow'un öldüğünü kabullenmek istemiyor. Onların mı yoksa Harington'ın mı haklı çıkacağını öğrenmek için Nisan 2016'ya kadar beklememiz gerekecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER