Game of Thrones: Jon Snow'a alternatif son hazırladılar

Game of Thrones: Jon Snow'a alternatif son hazırladılar
Game of Thrones beşinci sezon finaliyle izleyicilere gelecek yıla kadar veda etti. Ancak sezon finalinde Jon Snow'un ölümü hakkında iddialar, üretilen içerikler son bulmuyor. CollegeHumor da bu çok konuşulan meseleyi es geçmemiş ve Jon Snow'un öldüğü sahneyi farklı bir bakış açısıyla yeniden çekmiş.

CollegeHumor'un Youtube kanalında yayımlanan bu videoda Jon Snow'u öldürmeye karar veren Kara Kale sakinlerinin sayısı oldukça artmış. Bunun yanı sıra gece nöbetindeki karakterler Jon'u bıçaklarken ne söyleyecekleri konusunda sıkıntılar yaşıyor. Bu arada içlerinden birinin kılıcı plastik çıkıyor ve hatta silah bile çekiliyor. Ancak tüm bunlara rağmen Jon son ana kadar direniyor.

Hazırlanan bu video ile Jon Snow'un ölümüne eğlenceli bir bakış açısı katılmış. Bu parodi Game of Thrones sevenlerin bir kesimi tarafından gülen yüzlerle karşılandı. Bir kısmıysa bu tarz bir video için çok erken olduğunu düşünüyordu. Çünkü onlar henüz Jon Snow'un ölümünü atlatamamışlardı. 

Kim ne düşünürse düşünsün bu video daha şimdiden 500 bin kişi tarafından izlendi bile. CollegeHumor'ın hazırladığı bu videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER