Jon Snow'un kırkı için özel etkinlik ve yürüyüş düzenlenecek

Jon Snow'un kırkı için özel etkinlik ve yürüyüş düzenlenecek
RIP Jon, daima kalbimizdesin!
HBO'nun sevilen dizisi Game of Thrones sezon finali yaptığından beri en çok konuşulan meselelerden birisi Jon Snow'un ölümü oldu. Kimileri onun hayata geri dönebileceğine inanırken, kimileri de bu ölümü çoktan kabullendi. Beklenmedik bir şekilde gerçekleşen ölümünü kabullenenler ve işi biraz da eğlenceye vurmak isteyenler Facebook'ta Jon Snow'un Kırkı ismiyle bir etkinlik başlattı.

Kit Harington'ın Jon Snow'un ölümünün geri dönülmez olduğuna dair sözlerinin ardından etkinlik daha da ilgi gördü. 24 Temmuz tarihli bu etkinliğe katılanların sayısı ise daha şimdiden 153 bin. Bine yakın kişinin katılım durumunu belki olarak işaretlediği etkinliğin açıklamasındaysa "Lord Eddard Stark'ın Evlilik Dışı Oğlu, Kara Kale'nin Seçilmiş Son Lord Kumandan'ı... Vefatının 40. Gününde Siz Değerli Sevenlerini Aramızda Görmek İsteriz." sözlerine yer verildi.

Ancak Jon Snow'un Kırkı etkinliği bununla da sınırlı kalmadı. Birileri bu etkinliği Taksim Meydanı'nda gerçekleşecek bir yürüyüşe çevirdi. 24 Temmuz Cuma günü akşam 19:00'da gerçekleştirilmesi planlanan yürüyüşe katılacakların sayısı şimdilik 255 kişiden ibaret. Bu etkinliğin ne kadar ilgi göreceğini zaman gösterecek.

Aynı sayfada açılan ankete göre ise Snow'un kırkında katılımcılara Tiramisu dağıtılacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER