Filinta ekibi sezon sonu yemeğinde bir araya geldi!

Filinta ekibi sezon sonu yemeğinde bir araya geldi!
TRT 1 ekranlarının sevilen ilk ve tek Osmanlı Polisiyesi ‘Filinta’ ekibi geçtiğimiz gün, Es Film’in Levent’teki ofislerinde düzenlediği öğle yemeğinde bir araya geldiler.

Sezon finaline 3 hafta kala yorgunluk atmak için Es Film’de bir araya gelen oyuncular, keyifli ve sohbeti bol bir günü birlikte yaşadılar. İzmit’te kurulan Sekapark Film Platosu’ndaki 1,5 yılık ön hazırlık ve 7 aylık yayın döneminin yorgunluğunu İstanbul’daki bu buluşma ile atan ekip oyuncuları hem kahkahası bol, hem de müzikli ve yemekli  bir günün keyfini yaşadılar. 

Rolleri gereği çekim programından  sezon içinde bir araya toplanamayan  senarist, oyuncu ve yapımcılar, çekimlerden fırsat bulup düzenlenen yemekte sezonu değerlendirdiler... 

Es Film tarafından organize edilen yemekte yapımcılar bir konuşma yaparak; ‘Biz yapılamaz denilen işi daha da kalitelisini, siz değerli oyuncularımız ve tüm ekibimizle birlikte gerçekleştirdik. Gelecek sezon hepimizi ve ekranları başındaki izleyicileri daha büyük sürprizler bekliyor. Hepinize yeteneklerinizle kattığınız güzelliklerden ve emeklerinizden dolayı teşekkür ederiz.’ dediler. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER