Michael Fassbender, The Agency dizisinin başrolünü üstlendi

Michael Fassbender, The Agency dizisinin başrolünü üstlendi
Getty Images
Michael Fassbender, The Agency dizisiyle TV'ye dönüyor.

Son olarak 2008'de mini dizi The Devil's Whore'da rol alan oyuncunun George Clooney'nin yöneteceği bir casusluk gerilim dizisinde rol almak üzere görüştüğü haberini Şubat ayında vermiştik. Bugün yapılan açıklamayla haber resmen de duyuruldu. Dizinin daha önce The Department olan adının "The Agency" olarak değiştiği de eklendi.

The Agency, Eric Rochant tarafından yaratılan popüler Fransız casus dizisi The Bureau'ya dayanıyor. Dizi ABD'de Showtime kanalında, yani yeni adıyla Paramount+ with Showtime'da yayınlanacak. Yapımcılığını Clooney ve Grant Heslov'un Smokehouse Pictures şirketiyle birlikte 101 Studios ve Showtime/MTV Entertainment Studios üstlendi. Rochant,  yapımcı ve yazar olarak yer alıyor.

Fransa'nın Canal+ kanalında yayınlanan orijinal dizide Matthieu Kassovitz, Şam'da altı yıl görev yaptıktan sonra ana üsse dönen Fransız Gizli Servisi'nin (DGSE) gizli bir şubesinin üyesi olan Guillaume Debailly - diğer adlarıyla Paul Lefebvre ve Malotru - rolünde. Guillaume, sahte kimliğini ve Suriyeli bir kadınla yaşadığı yasak ilişkiyi unutmaya çalışırken, kendini DGSE ve CIA arasında ikili bir oyun oynarken buluyor.

Uyarlama dizi ise gizli hayatını bırakıp Londra İstasyonu'na dönmesi emredilen gizli bir CIA ajanı olan Martian'ı (Fassbender) takip ediyor. Geride bıraktığı aşkı yeniden ortaya çıktığında, romantizm yeniden alevlenir. Kariyeri, gerçek kimliği ve görevi kalbiyle karşı karşıya gelir; her ikisini de ölümcül bir uluslararası entrika ve casusluk oyununa sürükler.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER