Michael Fassbender, The Department dizisinin başrolü için görüşüyor

Michael Fassbender, The Department dizisinin başrolü için görüşüyor
Getty Images
Michael Fassbender yıllar sonra dizilere dönme hazırlığında.

Son olarak 2008'de, mini dizi The Devil's Whore'da rol alan oyuncu, Variety'nin haberine göre George Clooney'nin yöneteceği casusluk gerilim dizisi The Department'ta rol almak üzere görüşmelere başladı.

Çekimlerine bu bahar Londra'da başlanacak olan The Department, Eric Rochant tarafından yaratılan popüler Fransız casus dizisi The Bureau'ya dayanıyor. Dizi, ABD'de Showtime kanalından resmi onayı aldı.

Yapımcılığını Clooney ve Grant Heslov'un Smokehouse Pictures şirketiyle birlikte MTV Entertainment Studios ve 101 Studios üstleniyor. Rochant, The Department'da yapımcı ve yazar olarak yer alıyor.

Orijinal Fransız dizisinde Matthieu Kassovitz, Şam'da altı yıl görev yaptıktan sonra ana üssüne dönen Fransız Gizli Servisi'nin (DGSE) gizli bir şubesinin üyesi olan Guillaume Debailly - diğer adlarıyla Paul Lefebvre ve Malotru - rolünde. Guillaume, sahte kimliğini ve Suriyeli bir kadınla yaşadığı yasak ilişkiyi unutmaya çalışırken, kendini DGSE ve CIA arasında ikili bir oyun oynarken bulur.

The Bureau, gizli ajanların psikolojisine bakışı, uluslararası konumları ve güncel olaylarla yankı uyandıran jeopolitik konulara yer vermesi nedeniyle Fransa'nın Canal+ kanalında büyük bir hit oldu.
 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER