Patrick Dempsey, yeni Dexter dizisinin kadrosuna katıldı

Patrick Dempsey, yeni Dexter dizisinin kadrosuna katıldı
James Gourley/Getty Images
Yeni Dexter dizisinin kadrosu genişlemeye devam ediyor. Diziye son olarak Patrick Dempsey (Grey's Anatomy) de katıldı.

Televizyonun favori seri katillerinden Dexter'ın gençliğini konu alan "Dexter: Original Sin" adlı dizi Showtime kanalında ya da yeni ismiyle Paramount+ with Showtime’ta yayınlanacak. Sezon 10 bölüm sürecek. Showtime Studios ve Counterpart Studios yeni dizinin yapımını üstlendi. Sekiz sezon orijinal Dexter dizisinin arkasında da olan Clyde Phillips, prequel diziyi de hazırlıyor.

Patrick Gibson (Shadow and Bone) genç Dexter Morgan'ı; Christian Slater (Mr. Robot), üvey babası ve cinayet masası dedektifi Harry Morgan'ı ve Molly Brown (Senior Year), Dexter’ın kız kardeşi Debra Morgan’ı canlandıracak.

Dempsey ise Harry Morgan ile onlarca yıllık bir ilişkisi olan Miami Metro Cinayet Masası Başkomiseri Aaron Spencer'ı oynayacak.

Daha önce açıklanan diğer oyuncular arasında Angel Batista rolüyle James Martinez (Love, Victor), Maria LaGuerta rolüyle Christina Milian (Grandfathered), Vince Masuka rolüyle Alex Shimizu (The Blacklist) ve Bobby Watt rolüyle Reno Wilson (Good Girls) da yer alıyor.

Dexter’daki olayların 15 yıl öncesinde geçen dizi, Dexter'ın 1991'in Miami’sinde, Harry'den aldığı eğitimle bir öğrenciden seri katile dönüşmesini konu alacak. Kana susamış dürtülerini artık göz ardı edemeyen Dexter, Harry'den öğrendiği "kodu" kullanarak yakalanmadan ölmeyi hak eden insanları bulup öldürmeye başlayacak. Bu, Miami Metro Polis Departmanı’nda adli tıp stajına başlayan genç Dexter için dolayısıyla yeni bir zorluk anlamına da gelecek.

Orijinal dizinin başrolü olan ve rolüyle Altın Küre ödülü kazanan Michael C. Hall, uzantının yapımcıları arasında yer alıyor. "Dexter: Original Sin", 2021’deki Dexter New Blood’tan sonra Dexter evrenindeki ikinci uzantı dizi olacak.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER