Beren Saat, Kösem Sultan mı oluyor?

Beren Saat, Kösem Sultan mı oluyor?
Kösem Sultan projesi Star Tv ekranında ilk duyurulduğu andan beri onun adı geçiyordu. Beren Saat, Kösem Sultan'ı oynayacaktı. Teklif gitmiş ama Beren Saat evlilik hazırlıklarındaydı. Dinlenmek istiyordu. Proje bir süre suskunluk dönemine girdi. Ardından geçtiğimiz aylarda hazırlıklar başladı. Timur Savcı projenin yönetmeni olarak Zeynep Günay Tan ile anlaştı.Ardından da Kösem Sultan rolü için isimler telaffuz edilmeye başladı.

Aylarca seçmeler yapıldı. "Kösem Sultan için no name oyuncu arayışına girildi." haberleri çıkmaya başladı. Sonunda dün Hülya Avşar ile Safiye Sultan rolü için anlaşıldığı haberi duyuruldu. Ardında da Beren Saat'in nihayet Kösem rolünü kabul ettiği haberi Hürriyet Gazetesi tarafından duyuruldu.

Duyumlarımıza göre projede halen genç Kösem'i canlandıracak oyuncu arayışı devam ediyor. Kösem Sultan olmaya en yakın isim ise Beren Saat ama henüz imza atılmadı. Beren Saat'e yakın çevrelerden aldığımız bilgiye göre sözleşme taraflar arasında gidip gelmeye başlamış ancak henüz mutabakat sağlanmamış.

İmza aşamasına gelinen diğer isimler ise Hülya Avşar ve Erkan Kolçak Köstendil. Bu isimlerle de henüz imza atılmadı. Proje planlandığı gibi Temmuz sonu, Ağustos başı gibi sete çıkmaya hazırlanıyor.

Gelişmeleri bildirmeye devam edeceğiz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER