Inter Medya da zengin kataloğuyla bu yılki Content Americas'a katılmaya hazırlanıyor!

Inter Medya da zengin kataloğuyla bu yılki Content Americas'a katılmaya hazırlanıyor!
Inter Medya bu yıl da dünyanın önde gelen içerik fuarlarından Content Americas'a katılmaya hazırlanıyor.

Şirketin bu yıl 23-25 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek fuarda tanıtacağı dizilerin arasında yeni sezonuyla ekrana gelmeye devam eden Aldatmak'ın yanı sıra Tuzak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Gecenin Ucunda, Sarmaşık Zamanı, Yeşil Vadi'nin Kızı, Hayaller ve Hayatlar, Aziz, Maraşlı, Akrep, Seyyar ve günlük dizi Hicran da yer alıyor. Inter Medya, Hicran dizisini geçtiğimiz sene düzenlenen fuarda görücüye çıkarmıştı.

Inter Medya'nın temsil ettiği yerli dizilerin arasında Caracol Television'la ortak prodüksiyon anlaşmasının bir ürünü olan, Alim Yapım imzalı Leylifer dizisi, Telemundo Global Studios'la ortak prodüksiyon anlaşması gereğince hazırlanan ilk prime-time içerik olan Maviye Sürgün, Son Yaz, Ramo, Sefirin Kızı, Bir Zamanlar Çukurova, Çukur, Senkron, Baharı Beklerken, Hayat Bugün, Saygı, Çıplak ve Yarım Kalan Aşklar gibi yapımlar da bulunuyor.

Miami Downtown Hilton'da yapılacak fuardan bir gün önce, yani 22 Ocak'ta özel bir gala da düzenlenecek. Türk dizilerinin Latin Amerika'ya giriş yapmasının 10. yılı kapsamında düzenlenecek gala Temple House'da gerçekleşecek.

Galaya Yiğit Koçak, Lizge Cömert, Barış Kılıç, Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül gibi isimler de katılacak. Etkinliğin sponsorları arasında Global Agency, Calinos Entertainment, Kanal D Drama, ATV, MIST, Türk Hava Yolları, Dint ve Film Dub Factory, Türkiye Cumhuriyeti Miami Başkonsolosluğu ve İstanbul Ticaret Odası da yer alıyor.

Yazı devam ediyor...


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER