Inter Medya, Hicran'ı Content Americas'ta görücüye çıkarıyor

Inter Medya, Hicran'ı Content Americas'ta görücüye çıkarıyor
Türkiye'nin önde gelen dağıtım ve yapım şirketlerinden Inter Medya ve İspanyolca yayın yapan ABD merkezli TV kanalı Telemundo, Mayıs 2022'de çok yıllık ortak bir prodüksiyon anlaşmasına imza atmıştı. Bu anlaşmanın ilk ürünü olan Hicran dizisi hafta içi her gün Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Başrolünde Nisa Sofiya Aksongur'un yer aldığı dizi sezonun en çok izlenen günlük dizilerinden birisi olarak dikkat çekiyor.

Inter Medya, kalp kırıcı bir anne-kız hikayesi olarak izleyiciden büyük beğeni toplayan Hicran'ı 24-26 Ocak tarihleri arasında Miami'de düzenlenecek Content Americas'ta görücüye çıkaracak.

Yapımını Filmevi Yapım, yapımcılığını ise Dilek Yorulmaz ve Erol Demir’in üstlendiği Hicran'ın başrollerinde Zehra İrem Elçin ve Berk Bakioğlu da yer alıyor. Aşkı hiç tatmamış bir adam olan Emre’yle, kaybettiğini sandığı bebeğini bulma umuduyla nefes alan Hicran ve Melek’in hikayesi ekrana geliyor. Yönetmenliğini Gürsel Ateş’in yaptığı Hicran’ın senaryosunu ise Gayb senaryo ekibi kaleme alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER