Telemundo, Inter Medya'nın temsil ettiği 13 Türk filmini lisansladı

Telemundo, Inter Medya'nın temsil ettiği 13 Türk filmini lisansladı
Çocuklar Sana Emanet (Entrusted)
Türk dizilerinin global başarısı Türk filmlerine olan ilgiyi artırmaya devam ediyor. Türkiye'nin önde gelen dağıtım ve yapım şirketlerinden Inter Medya, İspanyolca yayın yapan Telemundo Puerto Rico'yla 13 filmlik yeni bir anlaşma imzaladı.

Inter Medya ve Telemundo, daha önce 7. Koğuştaki Mucize (Miracle in Cell No. 7) filminin Telemundo'nun ABD'deki ve Porto Riko'daki kanallarında yayınlanması için bir lisans anlaşması imzalamıştı. Filmin başarısı yeni anlaşmanın önünü açmış oldu. 

Ağustos ayında “Cine Telemundo Turco” adıyla Türk filmleri kuşağı başlatan Telemundo, Salı günleri 18:00-20:00 arası Türk filmi yayınlıyor. Çocuklar Sana Emanet (Entrusted), Sonsuz Aşk (Eternal Love), Kardeşim Benim (My Brother), Ali, İkimizin Yerine (For Both of Us), Biz Böyleyiz (The Way We Are), Aşk Uykusu (Take Him Back), İkinci Şans (Second Chance) gibi filmleri lisanslayan Telemundo'nun yakında filmleri bu kuşakta izleyiciyle buluşturması bekleniyor.

Inter Medya'nın satış ve alım sorumlusu Beatriz Cea Okan, anlaşmanın ardından "13 filmimizi Telemundo'ya lisansladığımızı duyurmaktan dolayı muyluyuz. Bu yapımların hepsinin yapımını Türkiye'nin başarılı yapım şirketleri üstlendi. 'Cine Telemundo Turco' Türkçe içerikleri sevenlerin filmlerimizle buluşabilmesi için harika bir fırsat. Kütüphanemizdeki pek çok diğer filmin de bu kuşakta izleyiciyle buluşabilmesini umuyoruz ve izleyiciler tarafından sevileceğinden eminiz. Telemundo'yla iş birliği yapmak her daim memnuniyet verici," dedi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER