Netflix dizisi MONSTER'ın 2. sezonunun başrol oyuncuları belli oldu!

Netflix dizisi MONSTER'ın 2. sezonunun başrol oyuncuları belli oldu!
Getty Images
Jeffrey Dahmer sezonuyla büyük ilgi gören Monster'ın 2. sezonunun başrol oyuncuları belli oldu.

Ryan Murphy imzalı dizinin 2. sezonun isminin tam haliyle "MONSTERS: The Lyle and Erik Menendez Story" olduğu daha önce duyurulmuştu. Erik ve Lyle Menendez, ailelerini öldürmekten dolayı yargılanıp 1996'da hapis cezasına çarptırıldı. Kardeşler yaptıklarını itiraf etseler de sebebin ailelerinden gördükleri fiziksel, duygusal ve cinsel şiddet olduğunu iddia etti. Menudo grubunun üyesi Roy Rosselló'nun baba José Menendez tarafından tacize uğradığını iddia etmesinin ardından iki kardeş yeni bir duruşma için geçtiğimiz Mayıs ayında başvuru yaptılar.

Cooper Koch'un Erik'i, Nicholas Alexander Chavez'in Lyle'ı canlandıracağı haberini geçtiğimiz Haziran ayında aldık. Kadroya katılan Javier Bardem ailenin babasını; Chloë Sevigny annesini oynayacak. Nathan Lane ise davayı Vanity Fair için takip eden araştırmacı gazeteci Dominic Dunne'ye hayat verecek.

Birçok belgeselin ve programın ana konusu olan Menendez Kardeşler'in hikâyesi 2017'de de dizi olmuştu. 8 bölüm süren Law & Order: True Crime'da kardeşleri Gus Halper ve Miles Gaston Villanueva canlandırırken onlara rolüyle Emmy adaylığı kazanan Edie Falco da eşlik etti.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER