Law & Order: True Crime'ın kadrosu genişlemeye devam ediyor

 Law & Order: True Crime'ın kadrosu genişlemeye devam ediyor
NBC kanalında yayına girmesi için hazırlanan Law & Order: True Crime dizisinin kadrosu genişlemeye devam ediyor.

Son olarak Gus Halper'ın (Power, Public Morals) da dizinin başrollerinden birisini canlandıracağı açıklandı. Beş diziye kadar genişleyen ve şimdilerde ekranda Law and Order: SVU ile yayınına devam eden Law and Order serisinin yeni halkası yaşanmış bir cinayetin perde arkasını ve mahkeme sürecini anlatacak. Projenin arkasında kanala Law and Order ile birlikte Chicago serisini de hazırlayan Dick Wolf bir kez daha yer alıyor.

Antoloji özelliğini taşıyan dizinin ilk sezonu 1996'da ailelerini öldürmekten yargılanan Menendez kardeşlerin davası üzerine kurulu. Amerika'nın bilindik davalarından olan cinayet davasının işleneceği sezon sekiz bölüm sürecek. Daha önce kardeşleri savunan avukat Leslie Abramson'ı iki Altın Küre ve dört Emmy ödüllü oyuncu Edie Falco'nun oynayacağı duyurulmuştu. Halper da kardeşlerden Erik Menendez'i oynayacak.

Yaşanmış cinayet vakalarının ekrana uyarlanması özellikle Making a Murderer ve The People v. O.J. Simpson: American Crime Story ikilisi sayesinde son dönemde artış göstermiş durumda. Lifetime kanalı da Menendez kardeşlerin hikayesine dayalı bir TV filmi hazırlığında ve kardeşlerin annesini Courtney Love canlandıracak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER