Netflix'in Monster dizisinin yeni başrolleri belli oldu

Netflix'in Monster dizisinin yeni başrolleri belli oldu
Getty Images
DAHMER'den sonra Menendez Kardeşler'e hazırlanan Monster'ın yeni başrolleri belli oldu.

Antoloji özelliğindeki Monster'ın gelecek sezonunun "Monsters: The Lyle and Erik Menendez Story" adıyla ekrana geleceğini geçtiğimiz ay duyurmuştuk. Ryan Murphy imzalı Netflix dizisinin kadrosuna Cooper Koch ve Nicholas Alexander Chavez katıldı. Koch Erik'i, Chavez ise Lyle'ı canlandıracak.

Erik ve Lyle Menendez, ailelerini öldürmekten dolayı yargılanıp 1996'da hapis cezasına çarptırılmıştı. Kardeşler yaptıklarını itiraf etseler de sebebin ailelerinden gördükleri fiziksel, duygusal ve cinsel şiddet olduğunu iddia etti.

Menudo grubunun üyesi Roy Rosselló'nun baba José Menendez tarafından tacize uğradığını iddia etmesinin ardından iki kardeş yeni bir duruşma için Mayıs ayında başvuru yaptılar. Yeni sezonun detaylarıyla ilgili ilk haber de başvuruyla yakın zamanlı olarak geldi. Deadline'ın haberine göre seçmeler ABD'de devam eden senarist grevinden önce yapıldı ve Ryan Murphy 2 Mayıs'ta grev başladığından beri projeyle ilgilenmedi.

Koch, sektörde Power Book II: Ghost, Swallowed ve They/Them gibi yapımlarla biliniyor. Chavez ise günlük drama General Hospital'de rol almaya devam ediyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER